Bugun...



Yıldız Melekler, harikalar yarattı

U19 Kadın Hentbol Milli Takımı’nın 2019 Yıldız Kadınlar Avrupa Şampiyonası 2’nci klasman grup maçlarına MuratpaşaBelediyespor’un yıldız melekleri damgasını vurdu.

facebook-paylas
Tarih: 19-07-2019 11:14

Yıldız Melekler, harikalar yarattı

MuratpaşaBelediyespor’un deneyimli antrenörü Birol Ünsal’ın başantrenörlüğünü yaptığı U19 Kadın Hentbol Milli Takımı, Litvanya’da devam eden 2019 Yıldız Kadınlar Avrupa Şampiyonası 2’nci klasman grup maçlarını tamamladı. MuratpaşaBelediyespor’dan 6 oyuncunun bulunduğunu Milli Takım, Çek Cumhuriyeti, Faroe Adaları ve Kosova’yla aynı grupta yer aldı.

 

Paşanın Meleklerinden Kaleci Öznur Özdemir, Betül Karaaslan, Zeynep Ersöz, Ayşenur Sormaz, Eda Nur Kılıç ve Beyzanur Türkyılmaz’ın yer aldığı Milli Takım, gurup maçlarında ilk olarak Kosova’yla karşı karşıya geldi. Milliler, karşılaşmadan 28 – 24 galip ayrılırken Eda Nur Kılıç 6, Ayşenur Sormaz 4, BeyzanurTürkyılmaz 2 sayı üretti.

 

Şampiyonanın ikinci maçında Faroe Adaları’yla karşı karşıya gelen Milliler, bu karşılaşmayı da 25 – 29 kazanarak yarı finale adını yazdırdı. Kaleci Öznür Özdemir, karşılaşmanın en iyi oyuncusu seçilirken maçta Edanur Kılıç 6, Beyzanur Türkyılmaz 5, Ayşenur Sormaz da 1 sayı yaptı.

 

Yıldız Milliler, grubun son maçında ise Çek Cumhuriyeti’yle karşılaştı. Milliler, karşılaşmadan 28-20 mağlup ayrılırken Sormaz, attığı 7 golle karşılaşmanın en değerli oyuncusu seçildi.







FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

HABER ARA
YAZARLAR

Web sitemize nasıl ulaştınız?


HABER ARŞİVİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HAVA DURUMU
resmi ilanlar nöbetçi eczaneler
GÜNLÜK BURÇ
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
1 Samsunspor 28 23 1 4 64 11 73 +53
2 Manisa FK 28 19 3 6 79 31 63 +48
3 Hekimoğlu Trabzon 28 17 7 4 51 34 55 +17
4 Sancaktepe FK 28 16 8 4 51 23 52 +28
5 İnegölspor 28 13 9 6 41 30 45 +11
6 Afjet Afyonspor 28 13 11 4 47 30 43 +17
7 Tarsus İdman Yurdu 28 14 13 1 45 39 43 +6
8 Pendikspor 28 11 10 7 40 39 40 +1
9 Sarıyer 28 11 10 7 34 33 40 +1
10 Zonguldak Kömürspor 28 9 10 9 35 37 36 -2
11 Çorum FK 28 11 14 3 36 42 36 -6
12 Hacettepe Spor 28 11 15 2 37 48 35 -11
13 1922 Konyaspor 28 9 13 6 38 45 33 -7
14 Kırklarelispor 28 8 11 9 25 41 33 -16
15 Başkent Akademi FK 28 9 15 4 37 41 31 -4
16 Amed Sportif 28 7 14 7 28 46 28 -18
17 Gümüşhanespor 28 7 17 4 31 57 25 -26
18 Şanlıurfaspor 28 0 27 1 10 102 14 -92
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 28 16 5 7 49 24 55 +25
2 24Erzincanspor 28 14 4 10 47 22 52 +25
3 68 Aksaray Belediyespor 28 14 6 8 43 27 50 +16
4 1928 Bucaspor 28 14 7 7 47 34 49 +13
5 Artvin Hopaspor 28 12 5 11 38 21 47 +17
6 Düzcespor 28 12 6 10 32 18 46 +14
7 Karaköprü Belediyespor 28 10 6 12 25 22 42 +3
8 Çatalcaspor 28 9 5 14 39 28 41 +11
9 Silivrispor 28 8 6 14 37 31 38 +6
10 Sultanbeyli Bld. 28 9 8 11 33 27 38 +6
11 Kızılcabölükspor 28 8 8 12 39 37 36 +2
12 Yomraspor 28 9 10 9 28 30 36 -2
13 52 Orduspor FK 28 7 7 14 21 20 35 +1
14 Çankaya FK 28 9 12 7 33 37 34 -4
15 Şile Yıldızspor 28 6 11 11 23 30 29 -7
16 Erzin Spor Kulübü 28 6 12 10 27 34 28 -7
17 Tokatspor 28 1 23 4 16 66 7 -50
18 Manisaspor 28 1 24 3 16 85 0 -69
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 13/09/2020 Antalyaspor vs Gençlerbirliği
 13/09/2020 Çaykur Rizespor vs Fenerbahçe
 13/09/2020 Fatih Karagümrük vs Yeni Malatyaspor
 13/09/2020 Galatasaray vs Gaziantep FK
 13/09/2020 Göztepe vs Denizlispor
 13/09/2020 Hatayspor vs Başakşehir FK
 13/09/2020 Kayserispor vs Kasımpaşa
 13/09/2020 MKE Ankaragücü vs BB Erzurumspor
 13/09/2020 Sivasspor vs Alanyaspor
 13/09/2020 Trabzonspor vs Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/07/2020 Osmanlıspor FK 4 - 3 Balıkesirspor
 19/07/2020 Eskişehirspor 0 - 3 Boluspor
 18/07/2020 Adana Demirspor 3 - 0 İstanbulspor
 18/07/2020 Hatayspor 3 - 1 Bursaspor
 18/07/2020 Akhisarspor 3 - 4 Ankara Keçiörengücü
 18/07/2020 Giresunspor 1 - 2 Altay
 18/07/2020 BB Erzurumspor 4 - 1 Ümraniyespor
 18/07/2020 Fatih Karagümrük 3 - 0 Adanaspor
 17/07/2020 Menemenspor 1 - 1 Altınordu
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/03/2020 Van Spor 2 - 1 Ergene Velimeşe
 15/03/2020 Bodrumspor 0 - 1 Bandırmaspor
 15/03/2020 Kardemir Karabükspor 0 - 1 Niğde Anadolu FK
 15/03/2020 Ergene Velimeşe 0 - 3 Tuzlaspor
 15/03/2020 Van Spor 0 - 1 Sakaryaspor
 15/03/2020 Sivas Belediyespor 0 - 3 Kastamonuspor
 15/03/2020 Kahramanmaraşspor 0 - 1 Kırşehir Belediyespor
 15/03/2020 Uşak Spor 3 - 0 Elazığspor
 14/03/2020 Etimesgut Belediyespor 1 - 2 Eyüpspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/03/2020 Artvin Hopaspor 0 - 1 Sultanbeyli Bld.
 18/03/2020 Yomraspor 1 - 0 Serik Belediyespor
 15/03/2020 Kızılcabölükspor 1 - 0 Erzin Spor
 15/03/2020 Manisaspor 0 - 4 68 Aksaray Belediyespor
 15/03/2020 Serik Belediyespor 0 - 0 Düzcespor
 15/03/2020 Sultanbeyli Bld. 2 - 2 Silivrispor
 15/03/2020 Çatalcaspor 1 - 1 24Erzincanspor
 15/03/2020 Tokatspor 1 - 2 1928 Bucaspor
 15/03/2020 Artvin Hopaspor 2 - 1 Çankaya FK
NAMAZ VAKİTLERİ
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI