Galatasaray Andera Belotti’yi bitirmek üzere

Bonservisi elinde olan ve bir çok Avrupa devinin transfer etmek istediği Andera Belotti’nin Roma’yla anlaşma yapmasına rağmen Galatasaray’ın da resmi temaslarda bulunduğu ortaya çıktı.

İtalyan basınına yansıyan haberlerde Andrea Belotti’nin Mourinho tarafınca bizzat yapılan teklifi çoktan kabul etmiş olduğu sadece imzanın bekletilmesi sebebiyle huzursuz olduğu bilgisi paylaşıldı. Bu gelişmeye bağlı olarak aralarında Galatasaray’ın da olduğu 3 kulübün Belotti’yle görüşmeye devam etmiş olduğu ve pazarlıkların sürdüğü ifade edildi.

Roma’nın Pazartesi yada en geç Salı gününe kadar Belotti transferini bitirmemesi halinde İtalyan golcünün diğer tekliflerden biri içinde seçim yapacağı kaydedildi.

“COME TO GALATASARAY BASKISI”

Galatasaraylı taraftarlar, bu haberin sosyal medyada yayılmasının peşinden Andrea Belotti ve eşi Giorgia Duro’nun twitter ve instagram hesaplarına ‘Come to Galatasaray’ yazmaya başladı. Giorgia Duro’ya ise İstanbul fotoğrafları atılarak şehrin Torino’dan daha güzel olduğu yazıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Galatasaray Andera Belotti’yi bitirmek üzere için yorumda bulun

    Galatasaray Andera Belotti’yi bitirmek üzere için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galatasaray Andera Belotti’yi bitirmek üzere için ilk yorumu yapabilirsin.