Mardin’deki trafik kazasında polis memuru Yahya Ergin şehit oldu

Mardin’in Derik ilçesinde, kaza yapan araçlara müdahale edenlere tır çarpması sonucu meydana gelen kazada polis memuru Yahya Ergin de şehit oldu.

Derik ilçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Grup Amirliği kadrosunda görevli polis memuru Ergin, ölümlü trafik kazasına müdahale için vaka yerine geldi. Ergin, vatandaşları kaza yerinden uzaklaştırırken freni patlayan kamyonun alana girmesi sonucu şehit oldu.

Bakan Asil: İhmal, kasıt her neyse tüm süreçler tetkik edilecektir Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, şehit Ergin için bir taziye mesajı yayımlayarak, şehide Allah’tan rahmet, ailesi ile Türk milletine başsağlığı ve sabır diledi. Dün meydana gelen vakada kaza yapan araçlara müdahale edenlere tır çarpmış, 19 şahıs yaşamını yitirmiş, 6’sı ağır 26 şahıs de yaralanmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Mardin'deki trafik kazasında polis memuru Yahya Ergin şehit oldu Mardin’deki trafik kazasında polis memuru Yahya Ergin şehit oldu için yorumda bulun

    Mardin’deki trafik kazasında polis memuru Yahya Ergin şehit oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mardin’deki trafik kazasında polis memuru Yahya Ergin şehit oldu için ilk yorumu yapabilirsin.