MSB: İnsani yardım taşıyan uçaklar Pakistan’a ulaştı

MSB, insani yardım taşıyan uçakların Pakistan’a ulaştığını duyurdu.  ”Sel felaketlerinde zarar gören Pakistanlı kardeşlerimiz için insani yardım malzemeleri taşıyan uçaklarımız Pakistan’a ulaştı” denildi.

Milli Savunma Bakanlığı’nın (MSB) sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada, sel felaketlerinde zarar gören Pakistan’a insani yardım malzemeleri taşıyan uçakların Pakistan’a ulaşmış olduğu duyuruldu.

Pakistan’da tahliye işlemleri sürüyor

Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: ”Sel felaketlerinde zarar gören Pakistanlı kardeşlerimiz için insani yardım malzemeleri taşıyan uçaklarımız Pakistan’a ulaştı. Bir kez daha yaşamını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, Pakistan halkına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz.”

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. MSB: İnsani yardım taşıyan uçaklar Pakistan'a ulaştı MSB: İnsani yardım taşıyan uçaklar Pakistan’a ulaştı için yorumda bulun

    MSB: İnsani yardım taşıyan uçaklar Pakistan’a ulaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MSB: İnsani yardım taşıyan uçaklar Pakistan’a ulaştı için ilk yorumu yapabilirsin.