Milli Savunma Bakanlığı’ndan kamu spotu

Milli Savunma Bakanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıl dönümü için kamu spotu hazırladı. Hazırlanan kamu spotu reklamı, 26-30 Ağustos tarihleri içinde televizyonlarda gösterilecek.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafınca Büyük Taarruz’un 100’üncü yıl dönümü için kamu spotu reklamı hazırlandı. Hazırlanan kamu spotunun, 26-30 Ağustos tarihleri içinde televizyonlarda gösterime başlayacağı açıklandı.

MSB’den yapılan açıklamada, “Bu Ağustos’ta, asil milletimizin canından aziz bilmiş olduğu mukaddes vatanını her ne pahasına olursa olsun koruyacağının ve Anadolu’nun ebediyen Türk yurdu olarak kalacağının tüm dünyaya ilanı olan Büyük Taarruz’un 100’üncü yılını kutlamanın gurur, onur ve heyecanını hep beraber yaşıyoruz” denildi.

Kurumlara verecekleri destek için teşekkür edildi, kamu spotunun; inancı, karakteri ve kültürü hiçbir süre esareti kabul etmeyen asil milletin ve bağrından çıkan kahraman ordusunun bir çağ önce verdiği destansı mücadeleyi anlattığı açıklandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Milli Savunma Bakanlığı'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı'na özel kamu spotu Milli Savunma Bakanlığı’ndan kamu spotu için yorumda bulun

    Milli Savunma Bakanlığı’ndan kamu spotu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Milli Savunma Bakanlığı’ndan kamu spotu için ilk yorumu yapabilirsin.