Aydın büyükşehir belediyesi itfaiyesi söndürme çalışmalarına destek olmak için marmaris’teki yangın bölgesine gidiyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, Muğla’nın Marmaris ilçesi Yalancı Boğaz yolu üzerinde çıkan orman yangınının söndürme çalışmalarına destek olmak için yola çıktı. 

 

Yangın bölgesindeki ekiplere destek olmak için yola çıkan Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, 3 araç ve 7 personelle yangın bölgesinde görev alacak. 

 

Yangının bir an önce söndürülmesi için gereken tüm desteği vereceklerinin altını çizen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yangından etkilenen Marmarislilere geçmiş olsun dileklerini iletti. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Türkiye Gündemi
  • Aydın büyükşehir belediyesi itfaiyesi söndürme çalışmalarına destek olmak için marmaris’teki yangın bölgesine gidiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Aydın büyükşehir belediyesi itfaiyesi söndürme çalışmalarına destek olmak için marmaris’teki yangın bölgesine gidiyor için yorumda bulun

    Aydın büyükşehir belediyesi itfaiyesi söndürme çalışmalarına destek olmak için marmaris’teki yangın bölgesine gidiyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aydın büyükşehir belediyesi itfaiyesi söndürme çalışmalarına destek olmak için marmaris’teki yangın bölgesine gidiyor için ilk yorumu yapabilirsin.